Bizi Arayın
WhatsApp ile iletişime geç

ZEYTINBURNU WEB SITE


Zeytinburnu Web Site

Zeytinburnu Web Tasarım

Web site, bir firmanın ya da kurumun dijital ortamda yer almasını ve dünyanın her yerine ulaşmasını sağlayan projelerdir. Web tasarım ise bir web sitesinin oluşturulma sürecidir ve web tasarım yapan kişilere de web tasarımcı adı verilir. Bizler de Zeytinburnu web tasarım firması olarak eğitimli elemanlarımıza ile sizlere kaliteli bir şekilde web tasarım hizmeti sunuyoruz. Web site oluşturmanın firmanıza ya da kurumunuza pek çok artısı bulunacaktır ve sitenizi oluşturduktan sonra bu değişimin farkına varabilirsiniz.

Web Tasarım yapmak tecrübe ve eğitim gerektirir. Çünkü web site kurulumu farklı aşamalardan geçer ve bu aşamaları sırasıyla uygulamak tecrübe gerektirir. Web site oluşumunun ilk aşaması proje yapmaktır. Bu projeyi yaparken kurumunun ile ilgili bilgileri ve firmanızın sunmuş olduğu hizmetleri toplayarak rakip analizi yapıyoruz. Rakip analizi yapmak web sitenizi öne çıkarmak için son derece önemlidir çünkü Google arama sayfasında web siteniz ön planda olduğu zaman iki kat fazla ziyaretçi çekersiniz.

Web Site Oluşumda Gerekli Olan Unsurlar

Hazır web site yaparken ihtiyacımız olan birtakım unsurlar bulunur. Sayfa düzeni ihtiyacımız ilk unsurdur. Bir ziyaretçi web sitenize girdiği zaman ilk olarak sitenin düzenine bakar ve eğer aradığı şeyi kısa yoldan bulursa sitemizden memnun kalır. Web sitenizin düzenini kurarken içerik yazılarını öneme alıyoruz. Yazılar ne kadar anlamlı ve özenli olursa web sitenin düzeni o kadar kolay sağlanmış olur. Kategori düzeni de çok önemlidir ve sitede mutlaka arama özelliği bulunmalıdır. Bu sayede ziyaretçiler aradığı kavramı kısa yoldan bulabilir.

Grafik tasarımı da kurumsal web site yaparken çok önemlidir. Ancak grafik tasarımı yaparken web sitenin hızını etkilememek gerekir. Web site oluştururken kodlama yapmayı da unutmamak gerekir çünkü oluşturulan bir web sitesini tüm internet tarayıcılarının algılaması gerekir. Bu nedenle HTML kodlaması yapıyoruz ve sitenizi hazır bir şekilde size ulaştırıyoruz.

Web Site Tasarım Ücretleri

Kurumsal web tasarım ücretleri tercih ettiğiniz temaya göre ve aşamalara göre farklılık gösterir. Uygun fiyatlarda kaliteli bir web tasarımı için firmamızı tercih edebilirsiniz.


Beni Ara

Tüm soru, öneri ve istekleriniz için telefonunuzu bırakın biz sizi arayalım.