Bizi Arayın
WhatsApp ile iletişime geç

WEB SITESI KURMA


Web Sitesi Kurma

Web Sitesi Kurma

Web sitesi kurma işlemleri temelde birbirinden farklı konuların birleşip birlikte iş yapmaları sonucu ortaya çıkan ürünlerdir. Kurulum Domain Name (Alan Adı) alma ile başlayan bir süreçtir. Alan adı sizin belirlediğinizi şekilde alındıktan sonra hizmet vereceğiniz üre boyunca geçerliliğini kaybetmeyecek şekilde ücreti ödenmelidir. İlerleyen dönemlerde sizi internetten arayan müşterilerinizin karşısına sitenin olmadığı uyarısı gelmemelidir.Bu durum marka imajınız açısından son derece önemli bir konudur. İnternette de size ait bir dükkân olduğunu düşünün ve bürgün o dükkâna gelen müşterilerin sizi göremediğinidükkanınızın kapanmış olduklarını görmeleri olumsuz intiba bırakacaktır.

Maliyetleri Ne Kadar?

Web sitesi kurma konusunda yaptığınız harcamalar iş yerinizin genel giderleri arasında yıllık olarak düşünüldüğünde temizlik için harcanan bedellerden bile daha uyguna gelebilmektedirler.Ayrıca bu alana yapacağınız yatırım size müşteri, sipariş, ciro gibi faaliyetle geri dönecektir. Sadece birkaç bin TL’lik yatırımınız işlerinizin artmasına sebepolacaktır. Websitesi kurma fikri ile işletmenizdeki diğer gider kalemleriyle karşılaştırıldığında çok daha büyük avantajlar sağlama potansiyeline sahip hizmetlere almanız mümkün olacaktır.

Online Satış İmkânı

Web sitesi kurma işlemleriniz doğru şekilde yapılırsa normal şartlarda ulaşma ya da ürününüzü pazarlama şansınız olmayan müşteriler için sunum yapabilecek, ürünlerinizigösterebileceksiniz. Eğer isterseniz ürünlerin yapım aşamalarını canlı yayında internet sitenizde dahi müşterilerle paylaşabileceksiniz.Bu durum sizin insanlar tarafından daha fala tercih edilmenize sebep olacaktır. Daha önce hiç olmayan bir müşteri hedef kitlesine ulaşmış olacaksınız. Ayrıca bu müşteriler araştırarak ihtiyaçları doğrultusunda sizi bulduğu için bilinç seviyesi yüksek müşteriler olacaklardır. Buda yapacağınız ticari faaliyetlerden gelecekte olumlu dönüş almanızı sağlayacak sebepler doğurur.

Reklam maliyetleri

İşletmenizde ihtiyaç olarak web sitesi kurma işlemi uygulanacaksa genel reklam maliyetlerinizde azalma yaşamanız mümkün olacaktır. Online dünyanın sunduğu yenilikler ve ulaşılabilecek kitlenin geniş olması alışıla gelmiş reklam mecralarına göre daha çok avantaj sağlar. Bulunduğunuz bölgenin dışında da insanların size ulaşarak ürün siparişi vermeleri mümkün olabilmektedir.

 YerelTv,radyo,el ilanı,sponsorluk gibi reklam maliyetlerinin tamamını sadece kendi sitenizde yapıyor olmanız hem düşük maliyet hemde daha fazla müşteri geri dönüşü sağlayacaktır. Bütün bu özelliklerin yanında firmanız açısından gelişim alanıda sağlamış olacaksınız çünkü ürünleri alıp kullanan müşterileriniz geliştirilmeleri açısından geri bildirim sağlayacaklardır. İnternet sitesi kurma konusunda bizden hizmet alabilirsiniz.


Beni Ara

Tüm soru, öneri ve istekleriniz için telefonunuzu bırakın biz sizi arayalım.