Bizi Arayın
WhatsApp ile iletişime geç

TUZLA WEB SITE


Tuzla Web Site

Tuzla Web Tasarım

Tuzla web tasarım firması olarak müşterilerimize süper kalitede tasarım hizmeti sunuyoruz. Eğer internette yeniyseniz, kendinizi ya da firmanızı yaymak istiyorsanız fakat yeterli teknik bilgiye sahip değilseniz üzülmenize gerek yok. Biz A'dan Z'ye her şeyi hallediyoruz ve size de web sitenizi kullanmak kalıyor. Oluşturmuş olduğumuz web sitelerine her türden tarayıcıdan girebilirsiniz. Bu nedenle kesinlikle bizi tercih etmelisiniz ve elde etmek istediğiniz web tasarımını bizimle bulabilirsiniz.

Web tasarım ciddi manada tecrübe ve eğitim gerektirir. Bizler de firmamızda bu alanda eğitim almış deneyimli elemanlar çalıştırıyoruz ve siteniz ile ilgili her şeyi onlar yapıyor. Sizin için oluşturduğumuz özel web tasarımı sayesinde kendinizi kısa sürede tanıtabilecek ve her geçen gün daha fazla ziyaretçi çekebileceksiniz. Bu durum da her gün firmanızın büyümesine yardımcı olacaktır.

Web Tasarım Yaparken Neye Dikkat Edilir?

Web site tasarımı yaparken bazı kriterlere dikkat ediyoruz. Sayfa düzeni, içerik yazıları, renk seçenekleri, font tercihi ve grafik tasarımı dikkat ettiğimiz unsurlar arasında yer alır. Sayfa düzeninin kesinlikle gözü yormayacak formatta olması gerekir. Yazıların büyüklüğü, yazı stili ve sayfanın tasarımı web site ziyaretçisini rahatsız etmemelidir. Sayfa içerisinde yer alan yazıların firmaya ya da kuruma göre farklılık gösteriyor. Bu yazıların da yazım kurallarına uygun bir şekilde kullanılması gerekir.

Gözü yormayacak şekilde grafik tasarımı yapılmasının asla bir zararı yoktur. Web tasarımı yaparken arama motoru optimizasyonu kullanarak Google atama sayfasında web sitesinin kolayca bulunması ve öne çıkarılması da son derece önemlidir. Renk seçeneğini de kurumun sahip olduğu ya da firmanın kendini yansıttığı şekilde yapmak gerekir. Kurumsal web site yaparken en çok renk kriterine dikkat ediyoruz. Kurumsal web tasarım yaparken aynı zamanda sade güzelliğe de ağırlık veriyoruz.

Web Tasarım Ücretleri

Hazır web site ücretleri sitenin sahip olacağı kriterlere göre değişir. Ancak bizler işimizi severek yaptığımız ve ön planda müşteri memnuniyetini tuttuğumuz için gayet uygun fiyatlarda bu hizmeti sunuyoruz. Detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilir ya da bizi ziyaret edebilirsiniz.


Beni Ara

Tüm soru, öneri ve istekleriniz için telefonunuzu bırakın biz sizi arayalım.