Bizi Arayın
WhatsApp ile iletişime geç

ŞILE WEB SİTE


Şile Web Sİte

Şile Web Tasarım

Şile web tasarım firması olarak müşterilerimize en iyi şekilde web tasarım hizmeti sunuyoruz. Web tasarım, bir takım kişileri ya da firmaları tanıtmak amacıyla kullanılan internet sayfalarıdır. Web siteleri internet tarayıcılarının erişebileceği şekilde tasarlanır ve bu tasarım yapılırken web sitesinin HTML adresine çevrilmesi gerekir. Tabi bu işin uzman ekipler tarafından bu alanda tecrübe sahibi olmuş firmalar aracılığı ile verilmesi gerekir. Bizler de bu alanda tecrübe kazandık ve tecrübelerimiz sayesinde sizlere muhteşem bir web site sunuyoruz.

Web tasarım hem kişilerin hem de kurumların kendini tanıtabilmesi için oldukça önemlidir. Çünkü web tasarımı firmaların ve şahısların internet aracılığı ile kendini tanıtabilmesi demektir. Son zamanlarda internetin yaygınlaşması ile insanlar web siteleri sayesinde yalnızca yazı olarak değil çeşitli içerikler sayesinde de hedef kitlesine ulaşabilmektedir. Resim galerisi, video ve medya ile web sitesini donatarak ziyaretçi sayısını arttırabiliyor.

Web Tasarım Nasıl Olmalıdır?

Hazır web tasarım yapılırken dikkat edilmesi gereken birtakım faktörler bulunmaktadır. Öncelikle web sitesinin çok karmaşık olmaması gerekir çünkü web sitesi ziyaretçileri karışık düzenlerden hiç hoşlanmazlar ve aradığını kolayca bulabilmek isterler. Bu nedenle hem dekor yapıp hem de sadeliğe önem vermek gerekir.

Kurumsal web site yaparken de kurumun içeriğine dikkat etmek gerekir. Kurumun genel renk tonu, içerik sloganları, reklam ve tanıtımları dikkate alınarak tasarım oluşturulmalıdır. Ayrıca sayfa düzenine her web site oluşumunda olduğu gibi dikkat etmek gerekir. Çünkü kategori halinde tasarım yapılırsa ziyaretçiler aradığını kolayca bulabilir.

Web Site Yaparken Neye Gerek Duyulur?

Kurumsal web tasarım başta olmak üzere her türlü web sitesini yaparken öncelikle projelendirme yapılır. Bu projede rakip analizi, web site kullanıcı tecrübesi ve tasarım mimarisi gibi unsurlara dikkat edilir. Sonrasında grafik tasarım, CSS kodlama yani bir diğer adı ile HTML adresine ve birtakım testlere ihtiyaç duyulur.

Web tasarım ücretleri yapılacak tasarıma göre ve diğer ek seçeneklere göre farklılık gösterir. Firmamızdan uygun fiyatlarda web site tasarım hizmeti alabilirsiniz. Sizlere en iyi şekilde hizmet sunacağımıza emin olabilirsiniz.


Beni Ara

Tüm soru, öneri ve istekleriniz için telefonunuzu bırakın biz sizi arayalım.