Bizi Arayın
WhatsApp ile iletişime geç

OKUL WEB SITESI


Okul Web Sitesi

Okul Web Sitesi

Eğitim sektörünün hızlı bir şekilde değişim gösterdiği bu dönemlerde okul web sitesi sahibi olmak diğer kurumlarla farkınızı ortaya koyabileceğiniz en güzel seçenek olmaktadır. Öğretimdekullanılan yöntemlerin sunulabileceği gibi öğretim kadrosuda önceki referansları ile birlikte bu alanda yerini alarakokulunuzun tanıtımına katkıda bulunur.

Hangi Alanlar Olmalı?

Size ait okul web sitesi işleriniz için özel olarak sadece bu alanda çalışan işin ehli olan uzmanlardan destek alabilirsiniz.Okul web sitesi birbirinden farklı olarak tanıtım, okultarihçesi, öğretimkadrosu, öğretim yapılan binanın özellikleri gibi birçok alanda içerik sergileyerek insanların sizi tercih etmesini sağlayabilir. Seçeceğiniz okula ait resimlerinde internet sitenizde yer alması okulunuzu tanıtmak için güzel bir fırsat sağlar. Çünkü arayış içinde bulunan her veli yada öğrenci yerinde okulu görmeden önce internet ortamında araştırmasını yapar.

Anlık Etkileşim

Okul web sitesiinternet ortamında sunabileceğiniz kurumsal hizmetler konusunda size seçenekler sunar. Okul web siteleri insanlarla etkileşim kurmayı sağlar. Bu alandan velilere ve öğrencilere anlık bildirimler gönderebilir. Yapacağınızetkinliklerin katılım olarak yüksek sayılara ulaşmasını sağlayabilir. Dijitalçağda etkileşim çok önemlidir. Velilerin bir kısmı yoğunluk,iş temposu gibi konular nedeni ile toplantılara gelmeyi bir yana bırakalım yaşadıkları eve dahi gelememeleri söz konusu olabilir. Zamanın bu kadardeğerli ve dar olduğu bu dönemlerde velilerle kurulacak bağın güçlenmesi için okul web sitesi güzel bir seçenek olabilir.

Okul Sonrası Eğitimler

İnternet sitesi gün boyunca devam eden eğitimlersonrasında öğrencilerinizin evde kalan zamanlarını daha iyi değerlendirmeleri kendilerine plan oluşturabilecekleri ve gün içinde anlayamadıkları vepekiştirmek isteyecekleri konuları onlara sunabilecek bir platformdur. Okul web sitesi bu alanlarda kullanılırken okul içinde ek gelir kapıları açılmasına sebep olur. Gerek okulunuzdan gerekse dışarıda davet edilecek öğretmenler sayesinde eski dönemlerde dershane olarak anılan kurumların yerini aratmayacak hatta onlardan teknolojik yenilikler nedeni ile ayrılarak ön plana çıkabilecek bir hizmet sunmanızı sağlar.

Sosyal Etkinliklerin Planlanması

Yine internet sitesi sayesinde okulda eğitim ve öğretim devam ederken okul dışı dünyada da öğrencilerin gelişimi desteklenebilir. Bu alanda yapılacak planlar sayesindeöğrencileri etkinliklere çağırabilirsiniz. İnternet sitesinin bu kadar faydalı olduğu gerçeğinden hareketle arayışınız için bizden bu konuların tümünde hizmet alabilirsiniz.


Beni Ara

Tüm soru, öneri ve istekleriniz için telefonunuzu bırakın biz sizi arayalım.