Bizi Arayın
WhatsApp ile iletişime geç

KURUMSAL WEB TASARıM


Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal Web Tasarım 


Web tasarımı, ilgili web sitesinin arama motorlarındaki erişilebilirlik olasılığını arttıran, sitenin ürün ve hizmetleri  ile kişilerini ve kurumlarını tanıtan metin ve de grafikler ile oluşturulmuş bir çalışmadır. Kısacası kurumların ve de kişilerin görünen yüzü olarak ta tanımlayabiliriz. Web tasarımları internet ortamında görüntülenebilecek şekilde uzman kişiler tarafından HTML dilinde yapılması gerekir. Bizim gibi bu isle uğraşan kişilere ise webmaster adı verilir. Bir nevi kişi ve de kurumlar için resmi bir şekilde bilgilendirme aracıdır. Kurumsal web tasarım olarak kaliteli bir web  sitesinde olması gereken tüm özelliklere olanak sağlıyor ve web sitenizin hedef müşteri kitlesini yakalamasına yardımcı oluyoruz. 

Web Tasarım Öğeleri 

Web sitesinin kalitesini belirleyen unsurlar web tasarımında en önemli etkenlerdir. Tabii ki ilk etapta görsellik daha ön plâna çıkmakta ancak güvenlik, içerik ve de özgünlük gibi unsurlar sen sitesinin kalitesini de ön olana çıkarmaktadır. Bizler profesyonel bir ekiple çalışmakta ve müşterilerimize yıllardır kurumsal web tasarım hizmeti sunmaktayız.  Düzen, renk, grafikler, fontlar ve içerikler web tasarımın unsurlarını oluşturan öğelerdir.

Düzen, sitede kullanılmakta olan grafik ve de metinlerin kişinin gözünü yormayacak şekilde ve formatta ayarlanmasıdır. Bu şekilde bir düzen, kullanıcının sitede daha uzun bir süre kalmasını sağlayacaktır. Ve de istenilen bilgiye ulaşma konusunda düzen önemli bir yere sahiptir. Renk seçiminde de  bazı önemli ayrıntılar vardır. İsteğe bağlı olarak ayarlanabildiği gibi kurumsal kimliği yansıtacak şekilde de ayarlanabilmektedir. Grafik olarak ta sayfanın açılmasındaki hızını yavaşlatmayacak logo, resim ya da simgelerin seçilmesi gerekir. Son olarak yazı tipleri ve de içerik olarak kullanıcıyı yormayacak içeriklerin ve de fontların kullanılması önemli bir etkendir. 


Profesyonel Web Tasarımı

Kurumsal web tasarım firması olarak sizlerin kurumsal firmalarınızı dijital ortamda hak ettiği şekilde yer almasını sağlamaktayız. Uzmanlarımız siteniz için ilk başta gerekli tüm incelememek yapar ve bu doğrultuda hareket eder. İşletmelerinizi çevrim içi olarak hem güvenilir, hem de benzersiz bir şekilde düzenler. Bu sayede başarılı ve hedefinize daha iyi bir şekilde odaklanmış olursunuz. 

 


Beni Ara

Tüm soru, öneri ve istekleriniz için telefonunuzu bırakın biz sizi arayalım.