Bizi Arayın
WhatsApp ile iletişime geç

İNTERNET SITELERI


İnternet Siteleri

İnternet Siteleri

Tamamen dijital dönüşümün yaşandığı 21. yüzyıl çağında bugün artık internet reklamları konuşulur ve uygulanır hale gelmiştir.Dünyanın geneli itibari ile internet kullanıcısı sayısı son 5 yıl içinde hiç olmadığı kadar artış gösterme eğilimindedir. Bu artışlarda akıllı telefon sektörününde yaşanan gelişimi göz ardı edilemez. İnternet siteleri bu dijital dönüşümden paylarını alarak kullanıcı saylarını arttırmışlardır. Bazı internet sitelerinde içerik üreticileri olmak insanların normal şartlarda elde edemeyeceği gelir seviyelerine ulaşmalarını sağlamıştır.Aynızamanda site içinde geçirilen zamanların da ölçümlenerek analizler ve sonrasında mantıklı şekilde geliştirilen pazarlama süreçleri sayesinde gelirlerin artmasına sebep olmaktadır.

TrafiğeHükmeden İnternet Siteleri

Bazı internet siteleriyaşanan değişimler sonrasında dünya genelinde oluşan internet trafiğinin yüzde yetmiş ila seksenlik kısmını üzerinde barındırmaktadırlar.İnternet siteleri bu trafik sayesinde operasyonel planlarının çok ötesinde gelirlere sahipolabilmişlerdir. Bugün bu siteler değişim sağlayacak yenilikleri kullanıcılarına sunmuş, örneğin önceleri sadece resim paylaşmak amacı ile kurulmuş olan sitelerinin değerini kullanıcı sayılarının artması ile artırmış ve dünyanın en büyük sosyal medya sitelerinden birisi haline getirmiştir.Durum kullanımı da bu site sayesindegözde bir hal almıştır. Yapılan bir araştırmaya göre bazı insanlar takip ettikleri kişilerin profil paylaşımlarını düzenli takip etmezken durum da paylaşılan içerikleri eksiksiz takip etmektedirler.

Çeşitlilik Durumu

İnternet siteleri bugün belkide sayısını tahmin edemeyeceğimiz şekilde çeşitli alanlarda hizmet vermektedirler. Türkiye’de artık evinizden çıkmadan gündelik alışverişlerinizi bile yapabileceğiniz internet siteleri olduğu gibi anında ulaşımla sizi memnun edebilecek bakkallarda dahi sipariş toplama aracı olarak internet sitelerini kullanmaktadırlar.Yemek sektörü,giyim sektörü, ayakkabı sektörü gibi alanlara sayıları hızla artan internet siteleri insanlara paraları karşılığında alabileceklerihizmetleri uygun fiyatlara sunmaya devam etmektedirler.

Genel olarak bakıldığında gelecekte bazı sektörlerin zamanla gelişen değişime ayak uyduramaması ve bu sebeple önce azalmaları sonra yok olmaları anlamına gelecek. Neyazık ki bu değişimden kaçınmakta ısrar eden firmalarda gelecekte var olma savaşında bulunamayacaklar. Bu nedenle halen gelişimin balında olan sektörlere firmalar yatırım yaparak ilerlemek zorundadır. İnternet siteleri maliyetleri fiziki gereklilikleri ortadan kaldırdıkları için uygun şekilde site sahiplerine yansır.

Ürün başına düşen pazarlama maliyetlerindeki azalma karlılığı olumlu yönde etkiler. Karlılığı yüksek bir firma haline gelebilmek için kullanılacak olan internet siteniz hakkında bizden yardım alabilirsiniz.

 


Beni Ara

Tüm soru, öneri ve istekleriniz için telefonunuzu bırakın biz sizi arayalım.