Bizi Arayın
WhatsApp ile iletişime geç

E TICARET


E Ticaret

E Ticaret

Internet  insan yaşamına girince çok farklı farklı olgular da yaşamlarımıza girdi. Üstelik bunların birçoğu yaşamlarımızı güzelleştiren, kolaylaştıran olgular ve insanlar internetin yaşamlarına girmesi ile beraber şartlar ne olursa olsun yerlerinden kalkmadan günlerce birçok işini halledebiliyor. Nitekim internet ile yaşamımıza giren ve son yıllarda en çok kullanılan kavramlardan bir tanesi de  kısaca E Ticaret olarak tabir edilen kavram 

E Ticaret Nedir?

Şimdi bu noktada biraz da bilmeyenler açısından E ticaret  nedir sorusunun yanıtını vermek gerekir ise şu şekilde ifade etmek mümkün. Elektronik ticaret olan kavramın kısaltmasıdır. Konuyu biraz daha açmak gerekir ise internet ortamında kişilerin ürünlerini, eğitimlerini kısaca satışa sundukları her türlü objeyi satmak için kurulan özel bir alt yapısı olan sitelerdir. Başlı başına bir yapıları vardır. Giyim firmaları için ayrı, gıda firmaları için, IPTV firmaları için, turizm firmaları için ayrı ayrı olabilirler. Sonuçta günümüzde insanlar artık dünyanın neresinde olursa olsun internet üzerinden alışveriş yapıyorlar ki bu da elektronik ticaret sitelerinin önemini bir kere daha ortaya koyuyor. Her tür ürün için de kurulanabilecek bu tarz bir site mevcut. Firmamız da bu alan da çok özel elektronik ticaret siteleri hazırlıyor.

Site Seçimi Yaparken Bilinmesi Gerekenler

E ticaret  seçimi yaparken mutlaka hedef gruba uygun olarak siteler kurulmalıdır. Örneğin giyim alanında bir firmanız olsa bile ürün gamınıza, tarzınıza uygun ulaşmak istediğiniz kitleye uygun alışveriş siteleri olmalıdır. Alt yapısı güvenli olmalı ve kullanıcılar kim olursa olsun korkmadan, güvenle alışveriş yapmalıdır. Alışverişi keyifli hale getirmelidir.  İşte firmamız güvenli alt yapısı, alanında uzman personellerimizin hazırladığı elektronik ticaret siteleri ile çok farklı beklentilere yanıt verir. Alışverişlerinizin artmasına sebep olur. Üstelik alışverişi keyifli hale getirir.

Fiyatlarımızı Belirleyen Unsurlar 

İşte buradan yola çıkarak KolayKur olarak fiyatlarımız son derece uygundur. Hiçbir biçimde afakî olan rakamlar değildir. Seçilen temaya, site içeriğine ve ekstra isteklerin olup olmasına göre rakamlar değişir. Bunun yanında vade farksız üç taksit olanağı da mevcuttur. Herkesin kendi bütçesini zorlamadan alabileceği sitelerdir. 

 


Beni Ara

Tüm soru, öneri ve istekleriniz için telefonunuzu bırakın biz sizi arayalım.